Toplu Ürün Tedariği

Saygın firmalar, tanınmış markalar, kaliteli ürünler Kalitede en üst seviyeyi hedefleyen Sanal Mağaza yerli ve yabancı tanınmış firmalar ile birlikte çalışmakta ve onların markalarını sunmaktadır.

Hemen ilk akla gelenler arasında Philips, Canon, Bosch, Vestel, Siemens, Samsung, Braun, Tefal, Lexmark, Korkmaz, Kenwood, Igloo, Voit, Pilsan sayılabilir.

Müşteriden gelen siparişler tedarikçi firmalardan temin edilip, Sanal Mağaza depolarına çektirilir, özel olarak elleçlenir, hediye paketleri itinayla hazırlanır, müşterimize özel ambalaj kağıdı ile paketlenir ve teşekkür kartları eklenir.
Daha Fazla Bilgi için: satis@sanalmagazakurumsal.com

Dijital Hediye Çekleri

Basılı ve Dijital Hediye Çekleri ile loyalty programlarında yer alan müşterilerine zengin ürün yelpazesi sunar.

Kullanıcılar Loyalty Reward Portaller üzerinden onlarca farklı markanın Hediye çeklerini talep eder ve hem Online dünyada hem de Sahada harcarlar.

Ödül Puan Portallerinde seyahat ürünleri, özel fırsat ürünleri, yeme – içme ve restoranlar gibi zengin ve farklı hediye çeşitlerine yer verir.

Tasarım Koleksiyonumuz

Tasarımsal Esneklik.

Tasarım koleksiyonumuz, ürün tasarım içerik ve renk seçmenizi sağlar.

Veya markanıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Her iki durumda da paylaşılan değerler, kuruluşunuzun ruhunu yakalayan sembollerde algılarında netlik kazanır.

Explore Smarty